Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škrabák

Zvětšit
 
 
Jedná se o samonosnou rohož, tvořenou nosnými a rozpěrnými pásky, vlisovanými do sebe pod určitým tlakem. Tím je docíleno pevného spoje a stejnoměrného rozložení zatížení, působící na rošt. Používá se na odstranění hrubé nečistoty - především bahna, kamínků a sněhu. Lze použít i k zakrytí anglických dvorků a jako odvodňovací rošt, kdy se rošt zapustí pod úroveň podlahy na připravený odtokový žlab. Rohož se také kompletuje s polymerbetonovým odvodněným CLEANBOXEM. Doporučujeme navázat rohoží SHATWELL pro úplnou očistu obuvi.

 

Provedení

Zvětšit 
 
PRYŽOVÉ ČISTÍCÍ ŠKRABKY

Pryžové čistící škrabky jsou určeny jako doplněk pro rohož ŠKRABÁK a mají z efektivnit čištění obuvi a zároveň podporují protiskluznost této rohože.Jednotlivé kusy lze vkládat do řoštu dle přání zákazníka. Na obrázcích (pod textem) jsou zobrazeny 2 typy uložení pryžových čistících škrabek.
 

 

Technické parametry

Technické údaje STANDARDNÍCH roštů:
Provedení: žárový zinek
Rozměr ok: 30x10 mm
Rozměr nosného pásku: 30x2 mm
Rozměr roštu:

  • modul 60 x 40 cm se zapuštěným rámem 30/30
  • modul 60 x 40 cm bez rámu
  • jakýkoliv rozměr - délka nosného pásku nesmí být delší než 120 cm
Uložení: v úrovni podlahy do otvorů se zapuštěným rámem nebo volně položit na zem

Technické údaje NESTANDARDNÍCH roštů:
Rozměr ok: 20x20 mm, 30x30 mm, 40x40 mm, 50x50 mm, 60x60 mm může být i kombinace těchto rozměrů (např.:10x40 mm, 10x50mm atd...)
Rozměr nosného pásku:
  • pro zatížení do 1,5 t: 30x3 mm
  • pro zatížení do 3 t: 40x4 mm
  • pro zatížení do 9 t: 50x5 mm
  • pro zatížení do 30 t: 70x5 mm
Rozměr roštu: dle přání zákazníka, rošty nestandardního rozměru (nosnost, velikost ok) je nutné konzultovat s našim pracovníkem, který vám zpracuje technický a cenový návrh.
Uložení: v úrovni podlahy do otvoru se zapuštěným rámem pozink nebo volně položit na zem
Použití: do vstupních prostor administrativních budov, lyžařských středisek, pod rohože Topwell jako nosný prvek, anglické dvorky, schodiště ale i před rodinné domy.
 

  

Vstupní rohože

Produkty Gapa